Brygadzista (światłowody) z językiem niemieckim (Praca na terenie Niemiec)

Gi Group Poland S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na stanowisku Brygadzista przy budowie sieci światłowodowych na terenie Niemiec
  • zarządzanie pracą grupy osób
  • oddelegowywanie obowiązków podwładnym
  • dbałość o jakość i wydajność wykonywanych prac podległych pracowników
  • codzienne raportowanie
  • przygotowywanie dokumentacji oraz sprawdzanie jej poprawności
  • dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy (nadzorowanie przestrzegania przepisów ochrony przeciwpożarowej i BHP)
  • pomaganie podwładnym we właściwym wykonywaniu obowiązków
  • dbanie o mienie firmy
  • podejmowanie współpracy z przełożonymi (np. kierownikami wyższego stopnia czy pracodawcą
  • sprawdzanie stanu technicznego i stopnia eksploatacji narzędzi stosowanych w codziennej pracy
  • zgłaszanie awarii lub usterek przełożonym

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia na stanowisku Brygadzista (preferowane przy budowie sieci światłowodowych lub przy pracach ziemnych)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel)

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w niemieckiej spółce po okresie próbnym (3-miesięcznym)
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego dośwaidczenia i umiejętności (od 3000 euro brutto/miesięcznie)
  • samochód służbowy
  • zakwaterowanie
  • pracę w systemie poniedziałek - sobota przez 4 tygodnie, następnie 1 tydzień zjazdowy
  • przerwę wakacyjną (2 tygodnie na przełomie lipiec/sierpień)
  • perspektywę długoletniej pracy
  • cykl szkoleń dostosowany do indywidualnych preferencji i predyspozycji pracownika
  • nielimitowany czas pracy (praca zadaniowa)
  • sezon związany z wykonywaniem prac rozpoczyna się zazwyczaj na przełomie lutego i marca, a kończy w połowie grudnia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.