BRYGADZISTA/ OPIEKUN ze znajomością j. niemieckiego

Dako Job Center

NIEMCY, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Tym razem nie szukamy pracownika dla klienta, ale dla siebie! Jeśli w obsłudze klienta czujesz się jak ryba w wodzie, a niekorporacyjny klimat pracy Ci odpowiada to dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy – POLSKA / NIEMCY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Opieka/ zarządzanie zespołem personalnym
  • Współorganizacja projektu (w tym ustalanie grafików, transportu pracowników, wsparcie pracowników)
  • Współpraca z managerami grupy
  • Bezpośredni kontakt z klientem

WYMAGANIA:

  • Twoje cechy to: dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie, konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do realizacji celów
  • Uśmiech to Twój klucz do sukcesu
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi, jesteś komunikatywny/a
  • Posiadasz czynne prawo jazdy
  • Komunikujesz się w języku niemieckim (WYMÓG)
  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy na terenie NIEMIEC
  • Masz za sobą doświadczenia w obsłudze klienta, zarządzaniu lub sprzedaży usług i/ lub chcesz je nabyć/ rozwinąć
  • Czujesz, że praca z klientem oraz zarządzaniem personalnym nie będzie stanowić dla Ciebie problemu
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w obsłudze klienta/ zarzadzaniem
  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

OFERUJEMY:

  • Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • Możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia
  • Nabycie doświadczenia w obsłudze klientów niemieckojęzycznych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i bonusy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.