Brygadzista Lider Koordynator (m/k)

Trenkwalder

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Zadania:
  • koordynowanie i zarządzanie codzienną pracą zespołu, powyżej 20 osób,
  • kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności z zamówieniem,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie produktów dla klientów,
  • nadzór nad pracą zespołu ze strony technologicznej i BHP,
  • wyznaczanie bieżących zadań produkcyjnych,
  • kontrola dokumentacji produkcyjnej,
  • raportowanie,
  • odpowiedzialność za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności,
  • postepowanie według standardów i procedur obowiązujących w firmie,
  • odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną w zespole.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. rok - warunek konieczny,
  • efektywności w organizacji pracy własnej oraz zespołu,
  • wykształcenia min. średniego,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • odpowiedzialności i samodzielności,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy,
  • wynagrodzenie podstawowe proporcjonalne do posiadanego doświadczenia, 3800-4000 zł brutto,
  • miesięczne premie uznaniowe, 10-12% od podstawy wynagrodzenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku, zmiany tygodniowe, 6-14 14-22,
  • bogate pakiety benefitów pozapłacowych
  • pracę na terenie Gdańska.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy