Brygadzista bez doświadczenia – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Wynagrodzenie na poziomie 4500-4700 zł brutto/mies. + 200 zł brutto premii absencyjnej + 300 zł premii wydajnościowej oraz powiększony dodatek nocny
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Praca w dniach pon.-pt. w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity tj. karta Multisport, karta Medicover, dofinansowanie wczasów pod gruszą, bony świąteczne, paczki kwartalne, zniżki na paliwo, posiłki regeneracyjne (zimą)

Wymagania:

  • Doświadczenie jako magazynier/ operator wózka widłowego
  • Mile widziane doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie
  • Uprawnienia UDT
  • Wiedza na temat logistyki i transportu
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór nad procesami przeładunku
  • Odpowiedzialność za jakość obsługi klientów
  • Organizacja pracy zespołu
  • Zarządzanie procesami na hali magazynowej
  • Nadzór i weryfikacja pod względem poprawności i kompletności dostaw, protokołów szkodowych
  • Minimalizacja ryzyka uszkodzenia towaru
  • Nadzór nad BHP pracowników
  • Raportowanie swojej pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy