Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Broker ubezpieczeniowy

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla jednego z naszych Klientów, dynamicznie rozwijającego się czołowego na rynku polskim Brokera ubezpieczeniowego poszukujemy Specjalista ds. ubezpieczeń / Broker ubezpieczeniowy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

• znajomość zakresu ubezpieczeń inwestycji, nieruchomości, budowlano-technicznych, morskich
• doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń minimum 3 lata
• mile widziane osoby posiadające licencję brokerską (lub broker w własnym protfelem Klientów)

Nasz Klient zapewnia:

• stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
• elastyczny czas pracy

Miejsce pracy / Location Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa

Nasz Klient zapewnia

    U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking forward to meeting Candidates who

      Rozwiń

    Ostatnia aktualizacja:
    22/02/2018
    Pełny etat
    Rodzaj umowy:
    1
    Min. doświadczenie:
    Bez doświadczenia
    Min. wykształcenie:
    Wyższe magisterskie
    Branża / kategoria:
    Praca Finanse