Brand Manager

Live Age

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Spice4Space to marka własna Grupy Manta i wiodący dostawca mebli, designu i rozwiązań dla aranżacji przestrzeni eventowej w południowej Polsce.
Naszymi Klientami są agencje eventowe, lokacje, catererzy, organizatorzy wydarzeń.

By nadal szybko się rozwijać poszukujemy energicznego Brand Managera.
Osoba, która dołączy do zespołu, wesprze markę w kontaktach z nowymi i dotychczasowymi klientami. Będzie też realizować część działań public relations, wspólnie z nami realizować strategię Spice4Space w Polsce.
Szukamy osoby, dla której współtworzenie i rozwój marki to przygoda i wyzwanie.

Wymagania

Chodzi o Ciebie, bo.:
Lubisz design i innowacje.
Masz energię, która udziela się innym.
Umiesz prowadzić wymagających klientów.
Świetnie czujesz się w rozmowie.
Z entuzjazmem przekonujesz do swoich racji.
Potrafisz dbać o komunikację w mediach społecznościowych i branżowych.
Cieszy cię perspektywa realnego wpływu na rozwój marki.
Chcesz naprawdę współtworzyć jej sukces.
A jeszcze bardziej niż przedmioty lubisz ludzi.

Zobacz więcej na stronie internetowej spice4space albo znajdź nas na facebooku.

Doświadczenie w rozwijaniu komunikacji marki B2B albo szerokie kontakty w branży MICE będą dodatkowym atutem. Ale Twój entuzjazm i dynamika mogą być ważniejsze od doświadczenia!

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media