Opis stanowiska pracy

Dyszkiewicz Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Renault, Dacia i Nissan poszukuje:

Blacharz Samochodowy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kompleksowe, samodzielne naprawy blacharskie samochodów
  • Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na stanowisku Blacharza
  • Praktycznej wiedzy z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia
  • Umiejętności rozbrajania i uzbrajania samochodów podczas napraw blacharskich
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialności, rzetelności i punktualności
  • Dokładności i zaangażowania w powierzone zadania
  • CV ze zdjęciem - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od jakości i tempa pracy
  • Bardzo dobre warunki pracy

Możliwe zakwaterowanie w miejscu pracy lub dopłata mieszkaniowa!

Kontakt telefoniczny: Ewelina Kawiak 519-376-670

Prezentacja firmy

Nasza firma w branży motoryzacyjnej jest obecna od połowy lat 90.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne