Blacharz Samochodowy 2300 € netto / m-c. + Opłacone Zakwaterowanie - Niemiecka Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  - NIEMCY -   BLACHARZ SAMOCHODOWY  + OPŁACONE  ZAKWATEROWANIE.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

Niemiecki Pracodawca Zatrudni   Blacharzy Samochodowych.
Zatrudnienie od  Maj , Czerwiec i w Kolejnych  m-cach  2024.

WYNAGRODZENIE   2300 / 2400 € netto / m-c.
Pracodawca organizuje i Opłaca Zakwaterowanie - Nocleg dla Pracowników Bezpłatny.
Dla Pracowników Pokoje  zawsze jednoosobowe.

Koszty Dojazdu do Niemiec po Stronie Pracownika.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie  prosimy o przesyłanie CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

ZADANIA DO WYKONANIA
Blacharstwo Samochodowe Samochody PKW lub LKW.

PROFIL KANDYDATA
Zawód Branżowy nie jest Wymagany.
Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy i samochód PRIO  w  Zatrudnieniu.
Wymagana jest  znajomość języka niemieckiego na Poziomie Rozmowy  w Miejscu Pracy.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive