Blacharz-lakiernik samochodowy

BSI

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy zagranicą.

Obecnie dla naszego francuskiego klienta z branży samochodowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko blacharza-lakiernika.

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w rejonie Paryża,
- po okresie próbnym możliwość nawiązania stałej współpracy,
- zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez pracodawcę.

Wymagania

- co najmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie blacharza-lakiernika,
- podstawowa znajomość języka francuskiego,
- gotowść do podjęcia pracy w krótkim czasie.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive