Blacharz lakiernik samochodowy Belgia

EastGate Recruitment

Belgia, Bruksela, zagranica

Opis stanowiska pracy

  1. Blacharz samochodowy
  • Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
  • Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
  • Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
  • Przygotowanie do lakierowania

2. Lakiernik

natryskowe malowanie samochodów

Oferujemy:
· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: 16-20 Euro/godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny
- zakwaterowanie: 60 Euro tygodniowo
- minimum 45 godzin pracy w tygodniu, możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:
w temacie prosimy wpisać "Blacharz lub Lakiernik Belgia"

Wymagania

 doświadczenie na stanowisku blacharza lub lakiernika
komunikatywna znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna