Biuro Podróży - Specjalista ds Turystyki 05-500 Piaseczno - Word Travel S.C. ul. Dworcowa 18 Lu 4,

Word Travel s.c.

05-500 Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy :
- praca biurowa
- obsługa klienta, bezpośrednia, telefoniczna i mailowa
- sprzedaż imprez turystycznych i ubezpieczeń turystycznych
- obsługa i dokonywanie rezerwacji turystycznych

godziny pracy od pon do pt 10.00-18.00
2+ dwie soboty w miesiącu 10.00-14.00

Oferujemy :
- pracę w stabilnej firmie istniejącej od 1999 roku
- miłą atmosferę w pracy

Prosimy o przesłanie :
- CV ze zdjęciem
- oczekiwanego wynagrodzenia na rękę - netto
- zawarcie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Uwaga: Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wymagania

Oczekujemy :
- min. wykształcenia średniego, komunikatywności, kultury osobistej
- umiejętności handlowych
- dyspozycyjności
- mile widziane doświadczenie pracy w biurze podróży
- biegłej umiejętności posługiwaniem się oprogramowaniem biurowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy biurem podróży, które istnieje od 1999 roku.<br/>Posiadamy zaś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praktyki / Staż, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie