Big Data Engineer

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1154300

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Big Data Engineer/Architect

O projekcie:
  • przeniesienie do chmury jednego z największych systemów hurtowni informatycznych w kraju dla dużego klienta z branży Telco.

Lokalizacja: Polska; praca 100% zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: ok. 200 pln netto+vat/h
Język angielski: B2

Zadania:
  • współprojektowanie i implementacja środowiska do przetwarzania danych w oparciu o infrastrukturę GCP
  • projektowanie architektury rozwiązania - uzgadnianie jej z uczestnikami projektu
  • aktywne uczestnictwo w zadaniach projektowych
  • współpraca z Analitykami Danych oraz Analitykami Biznesowymi

Wymagania:
  • dobra znajomość technologii Terradata
  • dobra znajomość technologii tj. Apache Kafka Hadoop, Apache Kafka NiFi, Apache Hive, Apache Spark, Apache Storm, Google Cloud Platform

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o B2B
  • rynkowe wynagrodzenie
  • kartę Multisport i ubezpieczenie medyczne
  • szansę na rozwój w ciekawych i różnorodnych projektach IT
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu
  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie
  • bardzo elastyczny czas pracy
  • zespołowe lekcje języka angielskiego
  • budżet rozwojowy i Biblioteka Wiedzy
  • wzbogacisz swoją wiedzę w trakcie spotkań lunchowych, tzw. “brown bag”
  • okazję do wspólnej rywalizacji – w ramach współpracy z klientem możesz brać udział w konkursach w obszarze Machine Learning, takich jak DeepRacer
  • morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym
  • brak dress code – “casual friday everyday”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland