Hays Poland

BI Developer

Kraków
Kraków
NR REF.: 1133485

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków (Rondo Mogilskie)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długoterminowa współpraca, pierwszy kontrakt na 3 miesiące
Stawka: 50-100 zł/h netto + VAT na B2B (stawka zależna od doświadczenia; formujemy kilkuosobowy mikro zespół składający się z Junior, Mid i Senior Developerów)
Godziny pracy: business hours
Praca zdalna: po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
Start date: ASAP
Zespół: cały zespół to docelowo 15-20 osób

O projekcie:
Projekt w domenie finansowej, wymagana replikacja systemu raportowego od zera (od skonfigurowania serwerów na których stać będzie hurtownia danych i raporty, poprzez samą hurtownię, etl, po kostki analityczne i raporty). Rozwiązanie istnieje, ale trzeba je będzie dostosować do nowych realiów i skopiować.

Zadania:
  • Wydzielenie i skopiowanie osobnej hurtowni danych, ETL, kostek i raportów pod klon systemu raportowego

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przypadku Junior Developera; min. 3-4 lata w przypadku Mid Developera; min. 5 lat w przypadku Senior Developera
  • Doświadczenie z Power BI
  • Doświadczenie z SSAS, SSMS, SSIS oraz do pewnego stopnia z SSRS
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2

Oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland