Betoniarz / Zbrojarz - monter szalunków systemowych

Wolf System Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Budowy zlokalizowane na terenie całej Polski

Preferowani kandydaci z województwa śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego.

Opis stanowiska:

  • prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych;
  • przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami;
  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • prace na wysokości przy konstrukcjach budowlanych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat B;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w charakterze pracownika budowlanego lub brygadzisty;
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach na terenie kraju, sporadycznie występują wyjazdy zagraniczne;
  • oraz/i różne uprawnienia przydatne na budowach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie w stawce godzinowej oraz premie;
  • dodatkowe wynagrodzenie na święta;
  • płatne świadczenia z tytułu oddelegowania na budowę;
  • pożyczki finansowe, zaliczki na wynagrodzenie;
  • różnego rodzaju dofinansowania m.in. do wczasów pod gruszą, kolonii, wycieczek szkolnych itp.;
  • możliwość skorzystania z karnetu sportowo-rekreacyjnego i grupowego ubezpieczenia na życie;
  • propozycję szkoleń i kursów zawodowych;
  • firmowy ubiór, dostęp do profesjonalnych narzędzi;
  • pomoc ze strony doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia do nowych obowiązków;
  • sprzyjającą atmosferę w pracy, ciekawe imprezy firmowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.