Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

Prowadzenie badań społecznych i ewaluacyjnych w obszarze rynku pracy, rozwoju regionalnego, polityki społecznej, funduszy strukturalnych, zasobów ludzkich, zarządzania zasobami naturalnymi, rozwoju instytucjonalnego, szacowania i aktualizowania wskaźników, działań informacyjnych i promocyjnych

Opracowywanie metodologii badań (przygotowywanie ofert metodologicznych i projektowanie badań)

Współpraca z ekspertami

Analiza danych ilościowych oraz jakościowych

Realizacja wybranych badań jakościowych

Nadzór nad pracą sieci badawczych w realizowanych projektach

Przygotowanie raportów z badań, prezentacji i prezentowanie wyników

Oferujemy:

Pracę przy różnorodnych projektach badawczych dotyczących różnorodnych sektorów gospodarki

Partnerską atmosferę, komfortową przestrzeń do pracy

Duży zakres przestrzeni na własną inicjatywę

Niesformalizowaną strukturę, wzajemny szacunek i działanie ukierunkowane na osiąganie jasnych zdefiniowanych celów biznesowych

Wymianę know-how

Niezależność i miejsce na realizację Twoich pomysłów

Wymagania

• Jesteś absolwentem/ką studiów z obszaru nauk społecznych lub ekonomicznych (socjologia, ekonomia, psychologia) i masz doświadczenie w realizacji badań społecznych/ewaluacyjnych

• Jesteś zaznajomiony/a z metodami badań ewaluacyjnych i ich sposobem realizacji

• Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office, a także programami do analiz statystycznych danych ilościowych oraz analiz jakościowych

• Jesteś dobrze zorganizowany/a, pilny i samodzielny

• Masz analityczny umysł i potrafisz być kreatywny/a

• Jesteś skuteczny/a, zaangażowany/a i spostrzegawczy/a i łatwo nie poddajesz się

Prezentacja firmy

IBC GROUP Central Europe Holding S.A. to polska firma badawcza, zatrudni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Doradztwo / Konsulting