Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Backend Laravel Developer

Kraków, małopolskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie wymaganiami

• Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania

• Rozwój systemów i aplikacji

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość PHP 7.1 oraz Laravela 5.5

• Dogłębne zrozumienie OOP, aktywne wykorzystywanie wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania

• Doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych (MySQL)

• Znajomość VCS git

• Znajomość popularnych komend UNIX oraz wiedza jak je wykorzystać

• Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do szybkiej nauki

• Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem takich narzędzi jak: AWS, Docker, Redis

• Chęć pogłębiania wiedzy związanej z administrowaniem serwerami

• Zainteresowanie Vue.js

• Konto na GitHub - pozwalające ocenić Twój styl programowania

Oferujemy:

• Laptop Dell z Ubuntu, SSD i 2 monitorami

• Budżet na dodatkowy sprzęt w celu zwiększenia komfortu pracy

• Elastyczne godziny pracy, okazjonalna praca zdalna

• Wyjazdy na konferencje IT np. Code Europe, PHPers Summit

• Bezpłatne lekcje języka angielskiego

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy