Opis stanowiska pracy

4-16-62732
Wynagrodzenie: 11000 - 17000 PLN

Dla naszego klienta, twórcy rozwijającej się w niezwykle szybkim tempie platformy zakupowej poszukujemy Backend Developera.

Miejsce pracy: Poznań (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu pasjonatów, maksymalnie zaangażowanych i samodzielnych osób otwartych na rozwój.

Glówne zadania na stanowisku:
- Tworzenie i rozwój backendu nowego produktu :)
- Optymalizację aplikacji i ciągłą dbałości o jakość kodu
- Codzienna współpraca z innymi członkami zespołu i ich wsparcie

Wymagania:
- Duża samodzielność działania i kreatywność to coś na czym zależy nam najbardziej :)
- Około 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w komercyjnym wytwarzaniu oprogramowania w technologii PHP (framework Symfony)
- Doświadczenia w projektowaniu usług/API oraz znajomości wzorców projektów
- Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (np. PostgreSQL)
- Doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania GIT
- Znajomość Dockera

Nice to have:
- Doświadczenie we współtworzeniu architektury dużych systemów IT
- Znajomość CI/CD

Korzyści:
- Kontrakt B2B (11 - 17 tys netto)
- System premiowy oraz coroczne podwyżki w zależności od wyników (masz na to realny wpływ!)
- Elastyczne godziny pracy
- Interesujące projekty i wpływ na rozwój jednego z największych systemów do zbierania ofert w Polsce
- Prywatna opieka medyczna
- Jak tylko będzie można ;) - wyjazdy grupowe i imprezy integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie