AWS Architect

HAYS

Mazowieckie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mazowieckie
NR REF.: 1184246

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.

Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Cloud Architect with AWS

Lokalizacja: Warszawa

Branża: telco

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca:długofalowa

Stawka: 190-230 PLN/h netto + VAT

Start date: ASAP

Godziny pracy: standardowe

Praca zdalna: praca w modelu hybrydowym: 2 dni z biura, pozostałe dni zdalnie

Opis roli:

Dla naszego Klienta, lidera branży telco, poszukujemy specjalisty, który będzie brał udział praktycznie we wszystkich projektach IT ustanawiając standardy i projektując docelowy kształt rozwiązań dla całej firmy.

Będzie dbać przy tym o jakość oprogramowania pracując nad standaryzacją interfejsów (REST API), architekturą skonteneryzowanych mikroserwisów na AWS i w chmurze prywatnej.

Rola ta pozwala na wszechstronny rozwój w zależności od indywidualnych kompetencji – w stronę architektury korporacyjnej, analizy biznesowej, roli product ownera lub menedżerskiej czy też zwrot w kierunku rozwoju oprogramowania.

Czym będziesz się zajmował:

  • Ustalanie standardów, projektowanie i weryfikowanie architektury środowiska chmurowego (tzw. Landing Zone) na poziomie infrastruktury, sieci, bezpieczeństwa i usług aplikacyjnych
  • Weryfikowanie i uzupełnianie projektów architektury aplikacji instalowanych w środowisku AWS i chmury hybrydowej
  • Tworzenie dokumentacji w zakresie diagramów architektonicznych, przepływów i opisów projektowanych rozwiązań zgodnie ze standardami organizacji
  • Dbanie o zgodność rozwiązania ze strategią architektoniczną organizacji
  • A to wszystko biorąc udział w inicjatywach migracji i wdrażania nowych aplikacji w metodyce Agile – w ścisłej współpracy z Product Ownerem aplikacji oraz architektami, deweloperami i zespołami Cloud

Co otrzymasz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość długofalowej współpracę z liderem branży
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Mini. 6-7 lat doświadczenia w roli DevOps Engineera aplikacji na AWS, Architekta Rozwiązań, Analityka / Architekta Systemowego lub Architekta Korporacyjnego w domenach aplikacyjnych i infrastrukturalnych
  • Znajomość chmury AWS od poziomu infrastruktury, sieci i bezpieczeństwa (hybrid cloud connectivity, peering, VPC/VNET, routing, Security Groups / NSGs, Terraform etc.), przez EKS, po usługi zarządzane takie jak bazy danych, kolejki, Lambda, Fargate itp. (mile widziane certyfikaty AWS)
  • Znajomość standardów telekomunikacyjnych (na przykład TMF Open API, TAM, SID), nowoczesnych rozwiązań technologicznych (mikroserwisy, REST API, konteneryzacja, usługi AWS i integracja z chmurą prywatną itp.), oraz wzorców projektowych i architektonicznych
  • Znajomość narzędzi i notacji dokumentowania rozwiązań (UML): diagramy architektury statycznej, diagramy sekwencji, model danych
  • Umiejętność wykorzystania w codziennej pracy narzędzi Jira, Confluence, MS Office, Git, mile widziane Plant UML
  • Dodatkowymi atutami będą znajomość środowiska IT w firmie (Klienta), procesów biznesowych w branży telco czy doświadczenie programistyczne (Java)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – 2 etapy: pierwsze spotkanie to przekrojowa rozmowa architektoniczna, drugie spotkanie to rozmowa techniczna skupiona na wiedzy AWS prowadzona przez 2 osoby z zespołu Cloud Devops.
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy