Awans z Accounts Payable do General Ledger

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1169174

Ta rola pojawiła się w związku z rozwojem organizacyjnym i jest ekscytującą okazją do rozwoju w międzynarodowym środowisku korporacyjnym.

Jeśli masz już doświadczenie w księgowości ds. zobowiązań i chcesz dalej rozwijać swoją karierę, poszerzając portfolio swoich umiejętności o zadania z działu księgi głównej, potrzebujemy Cię w naszym zespole.

To niepowtarzalna okazja, która pozwoli Ci na podążanie ścieżką kariery, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy!

Twoje obowiązki:
  • Analiza danych bilansowych
  • Prowadzenie operacji księgowych w obszarze RTR
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Wykonywanie czynności zamknięcia miesiąca
  • Rekonsolidacja sald rachunków

 Szukamy osoby, która:
  • Ma wcześniejsze doświadczenie w księgowości (min. rok)
  • Posiada dobrą znajomość programu SAP
  • Posługuje się językiem angielskim na poziomie min.B2
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?
  • Rozwój w ramach rozwijającej się firmy
  • Nowoczesne biuro
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pozytywną i profesjonalną atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej

Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo - aplikuj na to ogłoszenie przesyłając swoje CV!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland