Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk (m/k)

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach,
- określanie sposobów i metod rozwiązywania problemów z zakresu automatyki i elektroniki,
- terminowe i staranne wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z poleceniami przełożonego oraz obowiązującymi przepisami,
- wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- przeprowadzanie napraw zlecanych przez dział produkcji w systemie zarządzania awariami,
- analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów (elektryka, elektronika, automatyka, sterowanie, komunikacja).

Wymagania:
- wykształcenie: automatyk, elektronik, mechatronik,
- znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7,
- uprawnienia SEP E1,
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
- mile widziana znajomość topologii komputerowych sieci,
- wiedza specjalistyczna z zakresu obsługi programów komputerowych,
- umiejętność czytania schematów, analizy, obsługi miernika.

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
- możliwość realnego rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bogaty pakiet socjalny: bony, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne,
- karta Multisport,
- ubezpieczenie grupowe.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 539 936 022.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy