Automatyk (k/m)

Trenkwalder

Racibórz, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz
Informacja
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawności i bezpieczeństwa maszyn i urządzeń w zakresie automatyki i sterowania oraz właściwych zmian funkcjonalnych w systemach automatyki.

Kluczowe obowiązki :
  • wykonywanie prac przeglądowych maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie automatyki zgodnie z ustalonym terminarzem,
  • dbanie o właściwy stan techniczny instalacji automatyki i sterowania, wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych tych instalacji,
  • identyfikowanie i usuwanie uszkodzeń, usterek i nieprawidłowości w pracy instalacji automatyki i sterowania, naprawy zdemontowanych podzespołów.
  • wprowadzenie wymaganych zapisów dokumentujących przebieg wykonywanych prac, wykonywanie zmian w oprogramowaniu użytkowym PLC, CNC, SCADA, wykonywanie kopii zapasowych i aktualizacja dokumentacji po wykonywaniu zmian,
  • dbanie o należyty stan używanych narzędzi i wyposażenia, racjonalne gospodarowanie powierzonymi materiałami oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach, szafach sterowniczych i obiektach ruchu elektrycznego oraz wokół tych obiektów,
  • ścisła współpraca ze służbami informatyki i dozorem wydziałów oraz firmami zewnętrznymi celem właściwego przeprowadzenia zmian i usuwania awarii w systemach sterowania i automatyki,
  • wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi w zakładzie zasadami i przepisami, w szczególności regulaminem pracy, zarządzeniami wewnętrznymi, przepisami bhp i p.poż, procedurami i instrukcjami systemu zarządzania jakością ISO,
  • stawianie się w pracy na wezwanie przełożonego lub dyspozytora w celu usunięcia awarii,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego zgodnych z zakresem pracy na danym stanowisku i regulacjami wewnętrznymi.

Wymagania pracy
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu automatyka, robotyka, elektronika lub pokrewnym,
  • doświadczenie min 1 rok pracy na stanowisku automatyka w zakładzie przemysłowym,
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i sterowania (PLC, CNC),
  • dobra umiejętność czytania i interpretacji programów sterujących uprawnienia eksploatacyjne SEP,
  • język angielski na poziomie A2,
  • znajomość MS OFFICE ze szczególnym uwzględnieniem programu EXCEL.

Warunki parcy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjną stawkę zasadniczą,
  • premię do 25% wynagrodzenia podstawowego,
  • dodatek do czwartej brygady 19,5%,
  • dodatek nocny, ok. 200 zł brutto miesięcznie,
  • wysokie premie świąteczne,
  • dodatek na Dzień Hutnika,
  • pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym,
  • bardzo przyjazną i rodzinną atmosferę w pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień,
  • codzienne wsparcie przełożonego i kolegów z pracy,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego klienta.
Rekrutację prowadzi Specjalista ds. Rekrutacji i Kadr Michał Szymura 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy