Opis stanowiska pracy

7-30-56624

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Inżynierów projektu na stanowisku: Automation Project Engineer/Application Engineer

Zakres obowiązków:

- prowadzenie projektów z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i technicznymi
- bardzo bliska współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym
- stały kontakt z klientem I uruchamiania nowych systemów i rozwiązań dla maszyn I urządzeń w jednostkach produkcyjnych klientów
- branie udziału w projektach ciągłego doskonalenia
- opracowywanie, wdrażanie i testowanie rozwiązań z obszaru automatyki przemysłowej

Wymagania:
- angielski B2 (praca w międzynarodowym środowisku)
- otwartość na wyjazdy służbowe do max. 30% czasu pracy
- wykształacenie wyższe techniczne
- min. 2 –letnie doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej/industrializacji
- znajomość programowania sterowników PLC i paneli HMI (znajomość DCS mile widziane)
- umijetność czytania schematów elektrycznych
- wiedza z obszaru systemów hydraulicznych oraz projektowania maszyn i urządzeń przemysłowych (będzie dodatkowym atutem)

Korzyści:
- bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych
- elastyczne godziny prac
- bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe
- bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń w Polsce i za granicą
- samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
- bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP