Automation Developer

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja usługowa, zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami oraz organizacją usług księgowych na skalę globalną.

Obecnie poszukujemy doświadczonych osób do nowo tworzonego zespołu na stanowisko: Automation Developer

  • Udział w start-up’owym, globalnym projekcie automatyzacji procesów biznesowych z wykorzystaniem MS Flow i Power Apps
  • Realizowanie zadań na każdym etapie projektu, poczynając od analizy potrzeb, poprzez rozwój i wdrożenie konkretnych rozwiązań, tworzenie dokumentacji technicznej, kończąc na wdrożeniu i przeszkoleniu użytkowników
  • Późniejsze utrzymanie i ulepszanie rozwiązania – wsparcie użytkowników
  • Codzienna współpraca z biznesem rozproszonym globalnie

Oczekiwania:

  • 2-letnie doświadczenie w rozwoju podobnych rozwiązań oraz ich integracji z innymi aplikacjami przy użyciu Microsoft Flow
  • Doświadczenie w pracy z PowerApps
  • Znajomość MS Office 365 package including SharePoint Online
  • Znajomość relacyjnych baz banych i SQL
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne (kompleksowa analiza potrzeb, proponowanie odpowiednich rozwiązań)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku scrumowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie, udział w projekcie realizowanym od zera
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pakiet benefitów

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy