Audytor wyrobów medycznych - wyrobów medycznych nieaktywnych

Polska, mazowieckie

HAYS Pharma

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1125989

Dla naszego Klienta lidera w sektorze usług badawczych poszukujemy osób na stanowisko audytor ds. wyrobów medycznych.

Poszukujemy osób z całej Polski, z wykształceniem wyższym (inżynieria medyczna, biomechanika, elektrotechnika, elektronika, automatyka lub pokrewne), kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu wyrobów medycznych.

Kandydat powinien posiadać minimum dobrą znajomość języka angielskiego.

Mile widziana znajomość dyrektyw MDD, IVDD, EN ISO 13485.

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało między innymi: prowadzenie inspekcji, stała rozbudowa siatki biznesowej, przeprowadzanie szkoleń dla klientów, ciągły rozwój nowych usług.

Oferujemy zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie, szeroki wachlarz szkoleń, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę pracy.

Nasza dywizja specjalizuje się w sektorze usług farmaceutycznych. Zarządzane przez nas... procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.
W przeciągu 5 lat od powstania dywizji, HAYS Pharma stała się liderem rekrutacji farmaceutycznej w Polsce i Europie.
Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie danych specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową i nowoczesnych metodach search and selection. Dzięki temu zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska medyczne i kliniczne.
Doświadczenie i dogłębna specjalizacja w rekrutacji farmaceutycznej umożliwiają konsultantom HAYS Pharma realizowanie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług dla naszych kandydatów i Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Opieka nad dzieckiem , Praca Opieka nad osobami starszymi