Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i koordynacja obiegu dokumentów, korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dostarczanie poczty do odpowiednich działów
  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego - (Prezes Zarządu) podyktowanych bieżącymi potrzebami
  • Sporządzanie umów zleceń, umów o dzieło oraz ich rozliczanie
  • Obsługa korespondencji email i rozmów telefonicznych, wykorzystanie urządzeń biurowych sekretariatu
  • Nadzór nad prawidłowym rejestrem i dokumentacją umów zawieranych przez Spółkę
  • Przygotowywanie spotkań pod względem organizacyjnym
  • Przyjmowanie gości firmy, dbanie o wizerunek firmy
  • Koordynacja całokształtu prac związanych z obsługą Zarządu Spółki i Rady Nadzorczej
  • Nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów, raportów i informacji oczekiwanych przez Zarząd
  • Współpraca z kierownikami działów w zakresie objętym działalnością Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, ogólnokształcące (mile widziane wyższe)
  • Bardzo mile widziane doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku
  • Chęć podjęcia stałej, długofalowej współpracy
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 7:00- 15:00, od poniedziałku do piątku
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Sumienność, dokładność, komunikatywność
  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel)
  • Znajomość języka angielskiego - stopień średnio zaawansowany

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę, pierwszą na okres próbny, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Pracę na jedną zmianę w godz. 7:00 - 15:00, od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie - do ustalenia na kolejnych etapach rozmów (w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydatów)
  • Dodatkowe benefity: paczki dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci tzw. wakacje pod gruszą, pakiet medyczny

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 230819/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.