Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu!

Czy w pracy poszukujesz przyjaznej atmosfery i nowych wyzwań? Spróbuj swoich sił wspólnie z zespołem zaangażowanych asystentek i higienistek pracujących z doświadczonymi lekarzami stomatologami.

Aktualnie poszukujemy ASYSTENTKI stomatologicznej. Mile widziane roczne doświadczenie w pracy i ukończona szkoła dla asystentek (lub w trakcie).

Dlaczego polubisz pracę w Nova Estetica Klinika Dentystyczna (co oferujemy):

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • pracę w nowoczesnej, dobrze funkcjonującej od wielu lat klinice
  • dobrą atmosferę, wsparcie zespołu, przeszkolenie (każdy kiedyś zaczynał…)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w trybie zmianowym w oparciu o grafik uwzględniający Twoje potrzeby
  • czynną asystę z lekarzem na 4 ręce przy różnych zabiegach stomatologicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prześlij do nas swoje CV na adres kontakt(at)novaestetica.pl

Prezentacja firmy

Prywatna Klinika Stomatologiczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta