Asystentka stomatologiczna/ Higienistka stomatologiczna

Kraków, małopolskie

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

 asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, protetyce.
 przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,
 sterylizacja narzędzi i materiałów,
 przygotowywanie Pacjenta do zabiegu,
 utrzymanie porządku w gabinecie.

Wymagania

 min. 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
 ukończona szkoła na kierunku "Asystentka stomatologiczna / Higienistka stomatologiczna" ,
 aktualna książeczka sanepid,
 zaangażowania w powierzone obowiązki,
 gotowości do pracy w systemie zmianowym,
 mile wdziane osoby z doświadczeniem na stanowisku Pielęgniarki.

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia