ASYSTENTKA KIEROWNIKA REGIONALNEGO

Jamatel Skrzypczyk, Guzik Spółka Jawna

Kraków, małopolskie

Od: Jamatel Skrzypczyk, Guzik Spółka Jawna
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Autoryzowany Dealer PLAY firma JAMATEL Skrzypczyk, Guzik Spółka Jawna

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska, obowiązki:

  • Przygotowanie codziennych, cotygodniowych raportów sprzedaży i prognoz
  • Tworzenie podsumowań, prezentacji
  • Wsparcie techniczne grupy Doradców Biznesowych
  • Przygotowanie dokumentacji
  • Przeprowadzenie procesu zgłoszenia kandydatów na szkolenie wstępne i wszystkich spraw z tym związanych
  • Prowadzenie kalendarza Kierownika Regionalnego
  • Praca na systemie wewnętrznym sieci Play
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (podstawa + premie )
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Wymagania:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office )
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Mile widziani kandydaci którzy znają CRM, system wewnętrzny sieci Play
  • Czynne Prawo Jazdy Kat. B

Osoba na danym stanowisku musi charakteryzować się: umiejętnością organizacji pracy, zaangażowaniem, odpowiedzialnością i samodzielnością