Opis stanowiska pracy

Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni Asystentkę Dyrektora Szpitala

Wymagania:
-Minimum 2 lata doświadczenie w prowadzeniu biura na zbliżonym stanowisku lub jako Asystentka Zarządu
-Wykształcenie wyższe (przynajmniej I stopnia)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie – warunek niezbędny
- Biegła obsługa pakietu Office i urządzeń biurowych
- Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Obowiązki:
-Wsparcie Dyrektora w codziennej pracy
-Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji między Dyrekcją a pozostałymi pracownikami, działami i klinikami
-Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

Oferujemy:
- długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę
- wsparcie w okresie adaptacji
- możliwość szkoleń i rozwój zawodowego
- kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach

Prezentacja firmy

SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy