Opis stanowiska pracy

- obsługa administracyjna i organizacyjna firmy

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

- obsługa korespondencji i przesyłek kurierskich

- administrowanie flotą samochodową oraz telefonami komórkowymi

- wspomaganie i obsługa biurowa działu handlowego

- opracowywanie raportów i zestawień dla zarządu

- prowadzenie korespondencji z klientami i partnerami biznesowymi

- współpraca z księgowością

- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- sprawne korzystanie z narzędzi MsOffice (Excel, Word, Outlook)

- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

- umiejętność współpracy z zespołem obejmująca m.in. otwartą i przejrzystą komunikację

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

- czytelny system bonusowy

- pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę od zaraz

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajmującą się kompleksowo... zagadnieniami dotyczącymi elewacji wentylowanych oraz techniki zamocowań. Od ponad 10 lat firma poszerza swoją ofertę dostosowując się do potrzeb rynku oraz zmieniających się wymagań technicznych i prawnych. BSP System jest aktualnie liderem w branży podkonstrukcji aluminiowych na rynku polskim oraz cieszy się coraz większą sprzedażą na rynkach zagranicznych. Nasza firma stawia przede wszystkim na nowoczesne technologie, bezpieczeństwo oraz energooszczędność.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa