Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Asystentka/Asystent Zespołu - Pełen etat lub 1/2 etatu

Warszawa, 00-065, mazowieckie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.

Dla naszego klienta, renomowanej międzynarodowej firmy IT (Ponad 5000 pracowników!) do siedziby w Warszawie(okolice metro Świętokrzyska) poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

ASYSTENTKA/ASYSTENT ZESPOŁU - możliwy pełen etat lub 1/2 etatu

Obowiązki:

• Wsparcie pracowników w codziennych obowiązkach

• Planowanie podróży oraz dokonywanie rezerwacji

• Obsługa gości firmy

• Zarządzanie korespondencją firmową

• Wsparcie administracyjne zespołu

Wymagania

Wymagania:

• Dobra znajomość aplikacji MS Word, MS Excel oraz MS Powerpoint

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2- warunek konieczny

• Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie,

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony)

• Zdobycie unikatowego doświadczenia w jednej z najlepszych firm IT w Polsce

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

• Długoterminową współpracę

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie na życie

• Kartę Multisport

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Po okresie próbnym czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Prywatna opieka medyczna, karta multisport
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa