Asystentka/Asystent ds. księgowości - Warszawa, Okęcie, mazowieckie

Od: Kancelaria Prawna Skarbiec

Opublikowano:01-04-2019 | Ostatnia aktualizacja:21-05-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie Średnie zawodowe

Branża: Oferty pracy na Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Oferty pracy na Biuro / Dokumentacja, Oferty pracy na Finanse, Oferty pracy na Administracja / Sekretariat, Oferty pracy na Administracja biurowa

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

Główne zadania:

  1. Przyjmowanie i segregowanie korespondencji przychodzącej.
  2. Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego.
  3. Prowadzenie rejestrów księgowych.
  4. Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji podatkowych.
  5. Wystawianie faktur.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie ww. obowiązków.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego.
  • Znajomość systemu Raks będzie mile widziana.
  • Samodzielność.
  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku kancelarii prawnych w Polsce;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna Luxmed (bezpłatna opieka stomatologiczna), karta Multisport, udział w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk "Aplikuj".