Asystent wsparcia logistyki z językiem angielskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1153760

Jeśli mówisz płynnie po angielsku i ciekawi cię świat logistyki i transportu międzynarodowego, ta praca może być dla Ciebie idealna. Może to też być twoje pierwsze doświadczenie w środowisku dużych korporacji.

Obowiązki:

  • Tworzenie dokumentacji logistyczno-transportowej
  • Wprowadzanie danych, sprawdzanie poprawności danych w systemie
  • Naliczanie cła i opłat transportowych
  • Sprawdzanie poprawności gabarytów przesyłek
  • Komunikacja z klientem w języku angielskim
Umiejętności:
  • Zdolność płynnej komunikacji w języku angielskim
  • Zorientowanie na klienta
  • Zdolności analityczne
  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta

Co oferujemy:

  • Szansę na start w międzynarodowej organizacji i rozwój nowych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Konkurencyjną stawkę i bonusy na osobisty rozwój

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, prześlij nam aktualną wersję swojego CV w języku angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland