Gerlach S.A.
Gerlach to firma o ponad 250 letniej tradycji i lider w swojej branży. Produkujemy i dystrybuujemy bogaty asortyment wyrobów stołowych i kuchennych wyróżniających się najwyższą jakością materiałów i niepowtarzalnym wzornictwem.
W związku z ambitnym planem rozwoju firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent w dziale Zakupów

Miejsce pracy: Katowice (Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska)
Region:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i monitorowanie realizacji zamówień;
  • Bieżące kontakty z dostawcami;
  • Zbieranie ofert zakupowych i ich weryfikacja;
  • Uczestnictwo w procesie wprowadzania nowych produktów
  • Administrowanie i zarządzanie próbkami produktów;
  • Pozyskiwanie nowych dostawców krajowych i zagranicznych;
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu;
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, budżetów;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów;

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie z młodym i kreatywnym zespołem;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;