ASYSTENT w Dziale Grup, Konferencji, Incentive

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Warszawa, Poznań, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 28 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji wyjazdów grupowych,
  • Przygotowywanie dokumentów i nadzór nad ich prawidłowym obiegiem,
  • Wprowadzanie danych do systemu rezerwacyjnego oraz ich aktualizowanie,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji powierzonych zadań,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność nawiązywania kontaktu, operatywność i zaangażowanie,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • biegła znajomość obsługi komputera: MS Outlook, pakietu MS Office,
  • znajomość geografii świata w stopniu co najmniej dobrym,

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta instytucjonalnego oraz sprzedaży ofert grupowych - incentive, konferencyjnych, motywacyjnych,
  • znajomość języków obcych: czeski, litewski, rosyjski, ukraiński

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych,
  • pracę w wyjątkowym zespole,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich bliskich, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie aplikacji do 15.12.2017.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.