Asystent/tka z j. francuskim

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-6-61789
Wynagrodzenie: 0 - 5000 PLN

Poszukujesz stabilnej pracy, chcesz zdobywać profesjonalne doświadczenie w międzynarodowym środowisku, zależy Ci na wykorzystywaniu języka francuskiego w codziennej pracy? Koniecznie aplikuj na stanowisko: Asystent/tka z j. francuskim

Miejsce pracy to Poznań.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- Zarządzanie pocztą i kalendarzem spotkań przełożonych
- Codzienna praca w języku obcym z dokumentami i wsparciem administracyjnym
- Przygotowywanie raportów oraz innej dokumentacji
- Kompleksowa organizacja podróży służbowych swoich przełożonych/współpracowników: bilety lotnicze, hotele, sale spotkań
- Planowanie i przygotowywanie spotkań biznesowych

Wymagania:
- Biegła znajomość języka francuskiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy biurowej, asystenckiej, w obsłudze klienta mile widziane
- Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Sumienność i obowiązkowość

Korzyści:
- Umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku, obecnie w trybie zdalnym
- Prywatna opieka medyczna
- Karta multisport
- Szkolenia, kompleksowe wdrożenie
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Możliwość awansów i przejść pomiędzy działami
- Bardzo wysoki profesjonalizm, dbałość o pracownika, wysokie standardy wdrożeń i szkoleń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta