Asystent Techniczny Weterynaria

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Rybie,k., Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rybie,k., Warszawa

ALAB Weterynaria to prywatne weterynaryjne laboratoria diagnostyczne, wpisane do rejestrów weterynaryjnych zakładów leczniczych dla zwierząt, należące do spółki ALAB plus. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej ALAB, która istnieje na rynku od 1987 roku.

W sektorze Weterynaryjnym istniejemy od 2012 roku, kiedy został założony oddział w Warszawie.

Zajmujemy się wykonywaniem badań laboratoryjnych dla weterynaryjnych zakładów leczniczych oraz jednostek doświadczalnych na obszarze całego kraju

Absolwenci kierunków: Analityka Medyczna, Biologia, Biotechnologia, Weterynaria

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w laboratorium weterynaryjnym do pracowni patologii klinicznej.

Do zadań osoby na tym stanowisku należy: wykonywanie analiz laboratoryjnych w zakresie hematologii, biochemii, immunochemii, koagulologii, analityki ogólnej, zatwierdzanie i wydawanie wyników, obsługa programu komputerowego CENTRUM oraz telefoniczny kontakt z klientem.

Wymagania:

  • Ukończenie studiów wyższych na kierunkach:
    - analityka medyczna
    - biologia lub farmacja (tytuł zawodowy magistra),
    - chemia lub biotechnologia (tytuł zawodowy magistra lub magistra inżyniera),
    - weterynaria (tytuł zawodowy lekarza weterynarii)
  • dobra organizacja pracy,
  • zdolność do szybkiego uczenia się,
  • chęć rozwoju
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doświadczenie będzie mile widziane, ale jeżeli jesteś po studiach lub do tej pory pracowałeś w innej branży wszystkiego Cię nauczymy

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie z tytułu umowy o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.