Opis stanowiska pracy

Diagnostyka, montaż i naprawa sprzętu elektronicznego. Praca w terenie.

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Znajomość podstaw elektroniki. Doświadczenie w montażu/serwisie/konserwacji urządzeń elektronicznych. Prawo jazdy kat. B. Mobilność, dyspozycyjność, gotowość pracy w terenie (wyjazdy serwisowe, delegacje).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Od zaraz, okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria