Opis stanowiska pracy

  • Diagnostyka, montaż i naprawa sprzętu elektronicznego. Praca w terenie.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Znajomość podstaw elektroniki.
  • Doświadczenie w montażu/serwisie/konserwacji urządzeń elektronicznych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mobilność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (wyjazdy serwisowe, delegacje).

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
od zaraz, okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.800,00 zł - 4.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość podwyżki, w zależności od zaangażowania
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis