Asystent projektanta wnętrz

DelaBartman s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta projektanta wnętrz.

W zakres pracy wchodzić będzie:

  • przygotowywanie inwentaryzacji
  • przygotowywanie rysunków technicznych (rzuty, widoki)
  • dobór materiałów oraz elementów wyposażenia
  • kreatywna praca nad koncepcją projektu wnętrz

Mile widziani studentki i studenci drugiego/trzeciego roku

architektury wnetrz lub architektury.

I oczywiście późniejszych roczników oraz absolwentki i absolwenci.

Wymagania

  • Dobra znajomość programu AutoCad (2d)
  • Doświadczenie w wykonywaniu rysunków architektonicznych (rzuty, przekroje, widoki)
  • Znajomość zasad projektowania wnętrz (ergonomia, proporcjonalne wymiary poszczególnych obiektów itd.)
  • Precyzja
  • Chęć uczenia się
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i dobry gust
  • Samodzielność

Prezentacja firmy

DelaBartman powstało w wyniku połączenia dwóch firm w 2012 roku. Zajmuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż