Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Asystent Projektanta Sieci i Instalacji Elektrycznych

Warszawa, Legionowo, Garwolin, mazowieckie

Electrocontrol

Opis stanowiska pracy

Firma projektowo-wykonawcza poszukuje komunikatywnej i dyspozycyjnej osoby do pracy na stanowisku Asystenta Projektanta Sieci i Instalacji Elektrycznych. W zakresie obowiązków Pracownika będzie uczestniczenie w wykonywaniu projektów techniczno-prawnych przyłączy, linii elektroenergetycznych, stacji transformatorowych oraz wewnętrznych instalacji elektrycznych w budynkach. Mile widziana umiejętność kosztorysowania.
Wymagania
Dobra znajomość pakietu MS-Ofice i programu AutoCad. Wykształcenie techniczne na kierunku elektrotechnika lub pokrewnym.
Wymagane prawo jazdy kat. B.

Firma ELECTROCONTROL zajmuje się głównie wykonywaniem projektów przyłączy oraz sieci... energetycznych.
Biuro firmy mieści się w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 78 pok. 3.1A
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria