Asystent projektanta konstrukcji

MM-Konstrukcje Budowlane

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia MM – Konstrukcje Budowlane poszukuje twórczych i ambitnych osób chcących dołączyć do naszego zespołu i pracować przy kreowaniu projektów konstrukcji niekonwencjonalnych obiektów budowlanych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych kierunkowych studiów wyższych
  • znajomości i umiejętności praktycznego stosowania norm i przepisów z zakresu budownictwa
  • znajomości obliczeniowych programów komputerowych
  • kreatywności i samodzielności myślenia
  • motywacji do pogłębiania wiedzy
  • znajomość programów Allplan, Tekla Structures będzie dodatkowym atutem

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy przy nietypowych i ambitnych projektach
  • możliwość pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności
  • szkolenia w zakresie stosowania nowoczesnego oprogramowania inżynierskiego.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w projektowaniu konstrukcji obiektów budownictwa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria