Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych/Mechanical Design Assistant

IMEK

Grodzisk Mazowiecki/Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską pracownią projektowo – konsultingową IMEK w zakresie instalacji budynkowych : sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych. Zespół ma wieloletnie doświadczenie w branży MEP na rynku polskim, brytyjskim, francuskim. Realizujemy projekty biurowe, przemysłowe, sportowe, medyczne, mieszkaniowe i użyteczności publicznej w których liczy się jakość i funkcjonalność systemów budynkowych. Współpracujemy z deweloperami, firmami GW i instalacyjnymi, najemcami.

Siedziba firmy znajduje się w Grodzisku Mazowieckim( 5 min od stacji PKP, 10 min od zjazdu A2. Możliwość pracy zdalnej, bez konieczności przebywania w biurze ( po okresie weryfikacyjnym), umowa o prace lub B2B.
Osoby będą przydzielone do projektów:

Projekty: 1. Projekt kompleksu ( biurowiec, teatr, sala widowiskowa na 1000 osób, galeria handlowa)
2 .Wysoki budynek mieszkalny w Warszawie - projekt budowlany i
wykonawczy
3. Projekty instalacji w budynkach biurowych, mieszkaniowych i przemysłowych w Polsce i Europie ( FIT OUT)-
Oferujemy:
- Uczestnictwo w projektach z wykorzystaniem technologii BIM i Commissioningu
- Warunki pracy powyżej stawki rynkowej- Elastyczność zatrudnienia, zadaniowy tryb pracy lub zdalny
- Możliwość nauczenia się projektowania wszystkich branż ( sanitarnej, elektrycznej, BMS) wraz ze zdobyciem uprawnień projektowych lub wykonawczych
- Udział w ciekawych projektach w Polsce i zagranicą
- Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych na budowach i u klienta
- Dużą swobodę i otwartość na nowe rozwiązania
- Narzędzia pracy i oprogramowanie

Wymagania

- Znajomość oprogramowania Autocad, Office, Audytor
- Umiejętność opracowywania dokumentacji rysunkowej / projektowej w wymaganym zakresie
- Umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
- Uprawnienia mile widziane, ale doświadczenie i wiedza maja większy wpływ
- Znajomość REVIT, Magicad lub inny z BIM będzie dodatkowym atutem
- Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
- Uczciwość i lojalność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą projektowo - konsultingową w branży instalacji sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria