Asystent / Młodszy Specjalista ds. Marketingu

AVA Laboratorium

Stara Wieś , k., Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w prowadzeniu projektów marketingowych:
    Umiejętność redagowania materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych
    - Współtworzenie koncepcji nowych produktów kosmetycznych
    - Współpraca z grafikami, drukarniami
    - Monitoring rynku i działań konkurencji
  • Współpraca przy obsłudze strony internetowej Firmy.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i PR.
  • Współorganizacja szkoleń i targów dla Klientów.
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów (np. dermokonsultacje, konkursy konsumenckie).
  • Kształtowanie i wspieranie wizerunku firmy.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawa pracę w przyjaznej atmosferze
  • rozwój zawodowy
  • pakiet ubezpieczeń medycznych

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w dziale marketingu (mile widziana branża kosmetyczna)
  • lekkie pióro do redagowania treści marketingowych
  • podstawowa znajomość tworzenia projektów graficznych
  • otwartość, komunikatywność i nastawienie na osiąganie celów
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana wiedza z zakresu podstaw kosmetologii
  • znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Laboratorium Kosmetyczne AVA zostało założone prawie 60 lat temu z miłoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Internet / e-commerce