Asystent medyczny osób niepełnosprawnych

Gap Personnel Poland Spółka z o.o.

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 8000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Oferujemy prace w największych i najprężniejszych sektorach zatrudnienia.

Dla Państwa pracuje ponad 260 rekruterów w 26 oddziałach na terenie całej Anglii, generując obrót przekraczający £100mln funtów rocznie.

Będąc pionierem w dziedzinie rekrutacji, będziemy w stanie zaproponować Państwu najlepsze warunki zatrudnienia w najbardziej prestiżowych firmach na świecie.

Gap Personnel poszykuje Asystentów medycznych do renemowanego domu opieki w Wielkiej Brytanii.

Asystent będzie odpowiedzialny za opiekę nad osobami w różnym wieku z trudnościami w uczeniu lub niepełnosprawnością fizyczną. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkie niezbędne szkolenia wprowadzające będą oferowane bezpłatnie w trakcie wykonywania pracy.

Każdy z rezydentów posiada swoją sypialnię ,salon, łazienkę i wspólną kuchnię z dwoma innymi rezydentami. Opieka najczęściej polega na 1:1 ( 1 rezydent 1 opiekun- w niektóych przypadkach wymaga interwencji 1:2- 1 rezydent 2 opiekunów )

Główne obowiązki:

  • wspieranie rezydentów w ich codziennych potrzebach i działaniach.
  • działanie z empatią wobec rezydentów i wykazywanie zrozumienia ich potrzeb i problemów.
  • dzielenie się z innymi pracownikami opinią o stanie zdrowia,potrzebach rezydenta.
  • zapewnienie aktywności w społeczeństwie- kontakt z innymi rezydentami.
  • aktywny udział w szkoleniach zapewniamy przez firmę,
  • zrozumienie i wdrążenie indywidualnych planów dla każdego rezydenta,
  • zapewnienie wszystkim rezydentom indywidualnej opieki dostosowanej do ich potrzeb,
  • pomoc rezydentom w niezbędnych czynnościach dnia codziennego
  • przygotowywanie posiłków
  • pomoc w wykonywaniu codziennych czynościach
  • pomoc w utrzymaniu higieny osobistej
  • pomoc w utrzymaniu relacji z innymi rezydentami
  • wspieranie rezydentów z mobilnością i niepełnosprawnością fizyczną-pomoc w obsłudze sprzętu rehabilitacyjnego
  • prowadzenie ewidencji (np. planów opieki) tam, gdzie to konieczne,
  • zgłaszanie Menedżerowi wszelkich znaczących zmian w stanie zdrowia lub okolicznościach rezydenta
  • przestrzeganie zasad i procedur wytycznych dla danego domu,
  • uruchommienie odpowiednich procedur w przypadku nadużyć.
  • zachowanie poufności przez cały czas, zgodnie z Ustawą o ochronie danych (- zapewnienie, że dane osobowe rezydenta nie są ujawniane żadnej nieuprawnionej osobie, a wszystkie zapisy są przechowywane w ramach wymogów DPA 1998.

Dni i godziny pracy:

  • Zmiana poranna: 07:00 – 15:00
  • Zmiania popołudniowa: 15:00 – 22:00
  • Zmiana nocna: 22:00 – 07:00
  • Możliwość dostosowania indywidualnego grafiku według potrzeb pracownika.
  • Nienormowana ilość godzin pracy.

Stawka godzinowa: £8,21 – £8,60 stawka podstawowa funtów brutto za godzinę.

Stawka wzrasta po odbytych szkoleniach zapewnianych przez pracodawcę.

Zakwaterowanie: Miejsce zamieszkania zapewnione przez pracodawcę zagranicznego.Kwatera w pokojach jedno-dwuosobowych płatne z dołu. Mieszkania mieszczą się najczęściej 10-15 min od miejsca pracy.

Koszt całkowitego zakwaterowania to ok.£90 (z mediami) funtów brutto na tydzień.

Premia: Możliwość uzyskania po odbyciu szkoleń

Poziom znajomości języka angielskiego: Podstawowy

Odzież ochronna: Zapewniona przez pracodawcę

Ubezpieczenie: Zapewnione i opłacone przez pracodawcę

Transport do UK: Zapewniony i opłacony przez Gap Personnel

Transport w miejscu wykonywania w pracy: Zapewniony przez pracodawcę

Umowa: Umowa o inną pracę zarobkową : flexible contract, Umowa na czas nieokreślony

Dodatkowe informacje:

Polityka dot. narkotyków i alkoholu :

Na zakładzie obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania oraz spożywania alkoholu oraz innych używek.

Polityka dot. palenia tytoniu :

  • Wyłącznie w wyznaczonej palarni.

Pozostałe informacje:

  • Dostępna kuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową i lodówkę-możliwość wyżywnienia w trakcie wykonywania swojej zmiany na terenie domu opieki Holmleigh Care .
  • Bezpłatny parking na terenie domu opieki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Prezentacja firmy

Na co dzień ważna jest dla nas innowacyjność oraz przyszłościowe myśleni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne