Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent Laboratoryjny

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Warszawa, Jabłonna, Wieliszew

Zakres zadań na stanowisku:

Ścisła współpraca z Liderem Projektu Opakowań oraz Działem Jakości w celu wykonania projektu prawidłowo i na czas.

Współuczestniczenie w opracowaniu harmonogramu testów niezbędnych do wykazania pełnej zgodności tworzonego opakowania ze standardami korporacyjnymi oraz innymi wymaganiami dotyczącymi opakowań.

Wykonywanie testów i pomiarów opakowań, wprowadzanie wyników do raportów w bazie testów opakowaniowych .

Dokumentowanie i przekazywanie informacji o wynikach testów do wszystkich wskazanych osób. Niezwłoczne informowanie przełożonych o wszystkich wykrytych podczas testów nieprawidłowościach.

Dbanie o sprzęt, dokumentację i porządek (w tym realizowanie zadań wynikających z utrzymania zasad 5S) w celu zapewnienia odpowiedniego stanu laboratorium.

Przestrzeganie: wymogów korporacyjnych i regulacji prawnych obowiązujących na danym rynku przy projektowaniu systemów opakowaniowych; zasad i przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej przy wdrażaniu nowych designów i nowatorskich rozwiązań technicznych; korporacyjnych zasad etycznych w kontaktach z kontrahentami zewnętrznym.

Oczekiwania:

Wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne

Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym komunikację (B1-B2)

Podstawowa znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Dobra znajomość MS Access

Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym

Oferujemy:

Pracę w laboratorium najszybciej rozwijającego się wydziału produkcyjnego w największej fabryce naszego Klienta na świecie

Umowę o pracę tymczasową

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w systemie 8 h

Benefity Sodexo, dofinansowanie do posiłków, zniżki na zakupy w przyzakładowym sklepiku

Dołączenie do zespołu jednego z największych producentów z branży FMCG i szansę na dalszy rozwój;

Numer referencyjny: IM/11/AL
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.