Asystent Kierownika Produkcji

Gealan Polska Sp. z o.o.

Łódź / Rzgów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU GEALAN!

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej.

Zapraszamy Cię do GEALAN, gdzie znajdziesz doskonałą atmosferę, ciekawe zadania do realizacji oraz rozwój zawodowy na zajmowanym stanowisku!

Obowiązki:

  • Prace administracyjne związane z opracowywaniem raportów na potrzeby realizacji procesów produkcji logistyki i jej planowania.
  • Pełna obsługa biura- wszystkich urządzeń i maszyn.
  • Nadzór nad materiałami/surowcami do produkcji.
  • Zamawianie i kontrola stanu materiałów pośrednich do produkcji.
  • Podejmowanie wszystkich czynności koniecznych do prawidłowego funkcjonowania biura.
  • Raportowanie produkcji.
  • Inwentaryzacja miesięczna i roczna surowców i materiałów pośrednich do produkcji.
  • Kontrola plików i formularzy z innych działów.
  • Opracowywanie informacji, które będą umieszczane na tablicach informacyjnych.
  • Realizacja polityki jakości i ochrony środowiska.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie najlepiej techniczne.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność

Oferujemy: System kafeteryjny MyBenefit

• ubezpieczenie grupowe

• integracja

• bezpieczne miejsce pracy (w sensie BHP)

Praca dla mężczyzn i kobiet

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres:

GEALAN Polska Sp. z o.o. ul. Rudzka 31, 95-030 Rzgów tel. 042 225 21 28, 534 444 790 e-mail: rekrutacja@gealan.pl

Prezentacja firmy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Zakupy / Zaopatrzenie