Michael Page Michael Page

Asystent/ka zarządu

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukuję kandydatów na stanowisko:

Informacje o kliencie

Klientem jest wiodący na świecie producentem paneli drewnopochodnych. Jest to firma o stabilnej pozycji rynkowej, inwestująca w innowacje od 1897 r. Poszukuję osób do pracy zlokalizowanej w Szczecinku.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej (mailowej i listownej)
  • Przygotowanie dokumentacji na spotkania z klientami i dostawcami
  • Prowadzenie terminarza spotkań przełożonego, a także organizacja i rozliczanie podróży służbowych
  • Realizacja zadań administracyjnych i organizacyjnych zleconych przez Zarząd
  • Zbieranie i przetwarzanie informacji potrzebnych do przygotowania protokołów, raportów i zestawień
  • Tłumaczenie pisemne i ustne z i na język angielski
  • Krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe (sporadycznie)

Profil kandydata

  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (w razie konieczności)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach kierowniczych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną w środowisku biznesowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce i na świecie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecinek
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page