CAVATINA HOLDING S.A.

Asystent/ka Zarządu

Od: CAVATINA HOLDING S.A.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Zadania:

  • kompleksowa organizacja pracy Biura Zarządu,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • przygotowywanie dokumentacji, materiałów na spotkania, pism, prezentacji, zestawień, raportów i analiz oraz archiwizacja dokumentacji,
  • obsługa sekretariatu oddziału w Bielsku-Białej,
  • organizacja spotkań i wydarzeń firmowych,
  • organizacja podróży służbowych, rozliczanie delegacji ,
  • szkolenie nowych pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja),
  • komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań oraz ustalania priorytetów,
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • prawo jazdy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego (płynna w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i pracę u jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych,
  • możliwości dużego rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • wsparcie zgranego zespołu w realizacji zadań,
  • komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv za pomocą opcji Aplikuj