Asystent/ka Zarządu ds. organizacyjno-prawnych

HRK S.A.

Kozietuły Nowe, mazowieckie

HRK S.A.
Asystent/ka Zarządu ds. organizacyjno-prawnychMiejsce pracy: Kozietuły Nowe

Zadania:

  • wsparcie Zarządu w sprawach organizacyjno-prawnych,
  • obsługa  Zarządu w zakresie administracyjnym,
  • katalogowanie/gromadzenie spraw prawnych do załatwienia,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w sprawach organizacyjno-prawnych,
  • współpraca/koordynacja pracy zewnętrznych kancelarii prawnych/ew. audytora,
  • nadzorowanie korespondencji z sądów i urzędów,
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w sprawach organizacyjno-prawnych,
  • archiwizacja dokumentów,
  • monitorowanie terminów organizacyjno-prawnych,
  • dodatkowym atutem będzie możliwość pełnienia funkcji IOD.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe (mile widziane zarządzanie, bibliotekoznawstwo, zarządzanie informacją, administracja, finanse, resocjalizacja, etc.),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w spółce, kancelarii prawnej, urzędzie lub organie administracji publicznej (np. recepcjonistka, archiwista, asystentka, asystentka zarządu, sekretarka, koordynator biura, etc.),
  • język angielski na poziomie B2-C1 w mowie i w piśmie,
  • możliwość odbywania jednodniowych delegacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • otwartość i komunikatywność,
  • wysokie kompetencje organizacyjne,
  • umiejętność pracy nad presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • samodzielność,
  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa),
  • dobra atmosfera pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.